Kågeröds Lantl. 2012-09-30
EQUIPE datasystem: Senaste startlista 2012-09-28 kl. 20:43
Klass 1 - Dressyr Lätt C:2 Kategori B + C
Klass 1 - Dressyr Lätt C:2 Kategori D
Klass 1 - Dressyr Lätt C:2
Klass 2 - Dressyr Lätt B:2
Klass 3 - Dressyr Lätt A:3 Kategori D
Klass 3 - Dressyr Lätt A:3

Klass 1 - Dressyr Lätt C:2 Kategori B + C Preliminär
6 anmälda
Domare C: Jessica Larsson
 
StartnrRyttareHäst
StarttidUppfödareHärstamningHästnr
1Ally LehreckeJames Bond
10:00Kågeröds Lantl.Brokad - Jan Dacke10
2Wilma SalonenDavidd
10:06Kågeröds Lantl.okänd - okänd12
3Agnes CollijnJohnny Walker
10:12Åstorpsortens RFCognac - Morning Star8
4Madeleine JohanssonMandingo
10:18Malmö CivilaFredriksbergs Chopin - Smedhults Starlight Son2
5Andrea SjödinSuprise
10:24Trolleholms RFGentleman - Coed Coch Targed15
8Ally LehreckeHindi
10:42Kågeröds Lantl.okänd11
 
till toppen

Klass 1 - Dressyr Lätt C:2 Kategori D Preliminär
3 anmälda
Domare C: Jessica Larsson
 
StartnrRyttareHäst
StarttidUppfödareHärstamningHästnr
6Kajsa OlssonJust Kevin
10:30Kågeröds Lantl. 17
7Estrid BomgrenRamona
10:36Hemseortens RKOkänd6
9Wilma SalonenTorsten Briex
10:48Kågeröds Lantl.Fabian II RW 79 - Fabian XX3
 
till toppen

Klass 1 - Dressyr Lätt C:2 Preliminär
1 anmälda
Domare C: Jessica Larsson
 
StartnrRyttareHäst
StarttidUppfödareHärstamningHästnr
10Åsa SjöbergDivine
10:54Kågeröds Lantl.Figaro R - Bernstein14
 
till toppen

Klass 2 - Dressyr Lätt B:2 Preliminär
6 anmälda
Domare C: Jessica Larsson
 
StartnrRyttareHäst
StarttidUppfödareHärstamningHästnr
1Angelica SkoglundPrince William
11:15Kågeröds Lantl.Okänd16
2Madeleine AnderssonHaydee
11:22Kågeröds Lantl.Haydn - Martini4
3Ulrika EkebjärChapeau
11:29LaholmsortenJazz - Partout1
4Petronella CarlssonDago-Bert
11:36Åstorpsortens RFDaddy Cool - Florestan I7
5Lotta Härfstrand LehreckeSharon
11:43Kågeröds Lantl.Stravinsky xx - Kaliber9
6Åsa SjöbergDivine
11:50Kågeröds Lantl.Figaro R - Bernstein14
 
till toppen

Klass 3 - Dressyr Lätt A:3 Kategori D Preliminär
1 anmälda
 
StartnrRyttareHäst
StarttidUppfödareHärstamningHästnr
1Elin PeterssonWindsor
12:20Kågeröds Lantl. 18
 
till toppen

Klass 3 - Dressyr Lätt A:3 Preliminär
7 anmälda
Domare C: Jessica Larsson
 
StartnrRyttareHäst
StarttidUppfödareHärstamningHästnr
2Kristina SigfridsonZuperior
12:27Kågeröds Lantl.Zeppelin - Namakan ox13
3Karna PommerMy Diamond (SWB)
12:34Össjö HSRoyal Diamond - Kaliber19
4Helena ForsbackMiracell
12:41Össjö HS 20
5Tina AnderssonAmberfields Dun Heartbreakin´
12:48Kågeröds Lantl.FPS Success Made in Dun - Amberfields Desperado5
6Angelica SkoglundPrince William
12:55Kågeröds Lantl.Okänd16
7Madeleine AnderssonHaydee
13:02Kågeröds Lantl.Haydn - Martini4
8Lotta Härfstrand LehreckeSharon
13:09Kågeröds Lantl.Stravinsky xx - Kaliber9
 
till toppen

Equipe - Datasystem för ridsport